Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet scule

Număr anunț
DA22005288
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02477 Brasov (CUI 4384265)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
146,33 RON
Valoare atribuită
146,33 RON
Data publicării
10.12.2018 12:33
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

146,33 RON

din 146,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.