Ofertă acceptată Cumpărare directă

TABLA NG 2X1000X2000 S235JR

Număr anunț
DA22004575
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI RO9113623)
Furnizor / câștigător
BADUC SA (CUI RO1568611)
Cod CPV
44174000-0 · Foi (constructii) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129 RON
Valoare atribuită
129 RON
Data publicării
10.12.2018 12:16
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129 RON

din 129 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.