Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse scule de mana

Număr anunț
DA21999844
Autoritate contractantă
Comuna Parjol (CUI 4455498)
Furnizor / câștigător
APREX AUTO SRL (CUI RO13686211)
Cod CPV
44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
853,37 RON
Valoare atribuită
853,37 RON
Data publicării
10.12.2018 10:16
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

853,37 RON

din 853,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.