Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare calorifere

Număr anunț
DA21989667
Autoritate contractantă
R5253314 MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02494
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
Cod CPV
44621100-0 · Radiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.788,80 RON
Valoare atribuită
5.788,80 RON
Data publicării
07.12.2018 12:45
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.788,80 RON

din 5.788,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.