Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tursa de lipire/sudare ppr +foarfeca 42 mm SUPER EGO ROWELD P63-3/ROTHENGERGER 53545+5680200000

Număr anunț
DA21979618
Autoritate contractantă
CIRCUL METROPOLITAN BUCURESTI (CUI 4203873)
Furnizor / câștigător
PARTENER SRL (CUI RO9026390)
Cod CPV
44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.679,83 RON
Valoare atribuită
1.679,83 RON
Data publicării
06.12.2018 16:37
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.679,83 RON

din 1.679,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.