Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere buldoexcavator pentru reparatii drumuri,

Număr anunț
DA21989261
Autoritate contractantă
Comuna Cernatesti (CUI 3662622)
Furnizor / câștigător
BUCUR STELIAN PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 25527678)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
07.12.2018 12:33
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.