Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE REPARARE SI INTRETINERE A CENTRALELOR TERMICE
- Număr anunț
- DA21968058
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA TIFESTI (CUI 28135415)
- Furnizor / câștigător
- PLUSSERVICE SRL (CUI RO15818661)
- Cod CPV
- 45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.947,80 RON
- Valoare atribuită
- 5.947,80 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 10:37
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 10:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.947,80 RON
din 5.947,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro