Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie usa plumbata culisanta

Număr anunț
DA21959011
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
Furnizor / câștigător
HV SHIELDING SRL (CUI 18746098)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.610 RON
Valoare finală
8.610 RON
Data publicării
05.12.2018 14:25
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.