Ofertă acceptată Cumpărare directă

revizie uleiuri si filtre

Număr anunț
DA22010732
Autoritate contractantă
Comuna Sageata (Primaria Comunei Sageata) (CUI 4154266)
Furnizor / câștigător
SC Valcopcom Hidraulic SRL-D (CUI 33601198)
Cod CPV
50712000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor mecanice de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
10.12.2018 14:55
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.