Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie electropompa 8GS30 (piese si manopera)
- Număr anunț
- DA22000968
- Autoritate contractantă
- SC COMPANIA REGIONALA DE APA BACAU SA (CUI RO27429315)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA POMPE SRL (CUI RO15238630)
- Cod CPV
- 50511100-1 · Servicii de reparare si de intretinere a pompelor de lichid (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.630 RON
- Valoare atribuită
- 1.630 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 10:46
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 11:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.630 RON
din 1.630 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro