Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camera foto Cyber-Shot SONY DSC-HX350, 20.4MP, High Zoom, 50x Zoom Optic, Negru

Număr anunț
DA21997682
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA BARLAD (CUI 17216468)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.184,70 RON
Valoare atribuită
2.184,70 RON
Data publicării
10.12.2018 09:09
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 09:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.184,70 RON

din 2.184,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.