Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de Transport

Număr anunț
DA22004849
Autoritate contractantă
COMUNA TOPOLOG (CUI 4508584)
Furnizor / câștigător
APA SERV TOPOLOG SRL (CUI 36526414)
Cod CPV
60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.100 RON
Valoare atribuită
12.100 RON
Data publicării
10.12.2018 12:23
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.100 RON

din 12.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.