Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Videoproiector Epson EB-U05 3LCD, Full HD, 1920 x 1200, V11H841040
- Număr anunț
- DA21994960
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI HARGHITA (CUI 9798918)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.075 RON
- Valoare atribuită
- 2.075 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 16:10
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 15:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.075 RON
din 2.075 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro