Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII EVALUARE DE RISC

Număr anunț
DA22004686
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "CAROL I (CUI 3126780)
Furnizor / câștigător
PERSOANA FIZICA AUTORIZATA BUSUIOC A. ION (CUI 35012253)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
900 RON
Valoare atribuită
2.800 RON
Data publicării
10.12.2018 12:19
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.800 RON

din 900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.