Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII EVALUARE
- Număr anunț
- DA21992959
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA MACRISULUI (CONSILIUL LOCAL VALEA MACRISULUI) (CUI 4428000)
- Furnizor / câștigător
- CONDRUT A NICULAE (CUI 26553551)
- Cod CPV
- 70000000-1 · Servicii imobiliare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 14:21
- Termen limită
- 14.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 10:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.000 RON
din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro