Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartare Situri Arheologice pentru Complexul Muzeal Bistrita-Nasaud
- Număr anunț
- DA22006147
- Autoritate contractantă
- Complexul Muzeal Bistrita Nasaud (CUI 4347755)
- Furnizor / câștigător
- ARVADA SRL (CUI RO18013526)
- Cod CPV
- 71351811-1 · Analize topografice ale siturilor arheologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.210,08 RON
- Valoare atribuită
- 25.210,08 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 12:55
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 16:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25.210,08 RON
din 25.210,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro