Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de intocmire studiu de trafic si studiu de oportunitate
- Număr anunț
- DA22003509
- Autoritate contractantă
- Municipiul Falticeni (CUI 5432522)
- Furnizor / câștigător
- CERTRANS LEVEL SRL (CUI RO30792921)
- Cod CPV
- 79311200-9 · Servicii de realizare de studii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 121.849 RON
- Valoare atribuită
- 121.849 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 11:50
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 12:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
121.849 RON
din 121.849 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro