Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii pentru evenimente prin asigurare instrumente muzicale - proiect ARTIST IN RESIDENCE

Număr anunț
DA21990041
Autoritate contractantă
CENTRUL DE PROIECTE CULTURALE AL MUNICIPIULUI BUCURESTI - ARCUB (CUI 9658744)
Furnizor / câștigător
PERFECT HOME MEDIA SRL (CUI 17331742)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.620,50 RON
Valoare atribuită
2.020,05 RON
Data publicării
07.12.2018 12:55
Termen limită
14.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.020,05 RON

din 1.620,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.