Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrarii de curatenie si amenajare Str. 13 septembrie Orasul Stei

Număr anunț
DA22003207
Autoritate contractantă
ORASUL STEI (CUI 4539114)
Furnizor / câștigător
PUMPKINS GRUP SRL (CUI RO28154492)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.600 RON
Valoare atribuită
62.600 RON
Data publicării
10.12.2018 11:42
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62.600 RON

din 62.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.