Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 35,0% sub estimat
Apa de izvor plata in sistem watercooler
- Număr anunț
- DA22006486
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA ARAD (CUI 3861870)
- Furnizor / câștigător
- CUMPANA 1993 SRL (CUI RO4264242)
- Cod CPV
- 15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400 RON
- Valoare atribuită
- 260 RON 35,0% sub estimat
- Data publicării
- 10.12.2018 13:04
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 15:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
260 RON
din 400 RON estimat
35,0%
Adjudecat la 65,0% din estimat · economie 140 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.