Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INTRETINERE RETEA DATE/VOCE
- Număr anunț
- DA22021994
- Autoritate contractantă
- COMUNA PODURI (CONSILIUL LOCAL PODURI) (CUI 4278183)
- Furnizor / câștigător
- MIT IT CENTER SRL (CUI RO27260150)
- Cod CPV
- 50312320-4 · Repararea echipamentului de retea de date (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.310,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.310,50 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 11:56
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 12:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.310,50 RON
din 2.310,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro