Ofertă refuzată
Cumpărare directă
spanac congelat frunze punga de 2.5 kg
- Număr anunț
- DA22014082
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI RO25347278)
- Cod CPV
- 03221340-1 · Spanac (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 251 RON
- Valoare finală
- 251 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 06:33
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 08:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.