Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta, intretinere si reparatii retea interna de transmisii de date si internet

Număr anunț
DA22010420
Autoritate contractantă
ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
Furnizor / câștigător
ROVSERVNET SRL (CUI 17347218)
Cod CPV
50312310-1 · Intretinerea echipamentului de retea de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
10.12.2018 14:47
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.