Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motorina Euro 5 , pe baza de carduri de credit

Număr anunț
DA22013709
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL BISTRITA-NASAUD (CUI 4347798)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.030 RON
Valoare atribuită
23.030 RON
Data publicării
10.12.2018 18:10
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.030 RON

din 23.030 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.