Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,6% sub estimat
Combustibil Termic Lichid
- Număr anunț
- DA21999814
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Nicanor Morosan (CUI 16097881)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM SA (CUI RO1590082)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.420 RON
- Valoare atribuită
- 35.190 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 10.12.2018 10:16
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 07:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35.190 RON
din 35.420 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 230 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.