Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 42,9% sub estimat

Motorina Standard/Motorina Standard Iarna, vrac, din depozite Petrom

Număr anunț
DA21997697
Autoritate contractantă
SPITALUL TICHILESTI (CUI 4793871)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM SA (CUI RO1590082)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.080 RON
Valoare atribuită
10.320 RON 42,9% sub estimat
Data publicării
10.12.2018 09:10
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 14:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.320 RON

din 18.080 RON estimat 42,9%

Adjudecat la 57,1% din estimat · economie 7.760 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.