- Număr anunț
- DA22017896
- Autoritate contractantă
- TEATRUL MAGHIAR DE STAT "CSIKY GERGELY (CUI 2491141)
- Furnizor / câștigător
- TIPLOG S.R.L. (CUI RO30862768)
- Cod CPV
- 22140000-3 · Pliante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.608 RON
- Valoare atribuită
- 1.608 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 10:14
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 11:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.608 RON
din 1.608 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro