Ofertă acceptată Cumpărare directă

DERMAZIN CREMA 1% X 50G PHARMATECH (SULFADIAZINUM)

Număr anunț
DA22002703
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CODLEA (CUI 4317550)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33631400-6 · Antibiotice si medicamente chimioterapeutice de uz dermatologic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.281,41 RON
Valoare atribuită
2.281,41 RON
Data publicării
10.12.2018 11:29
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.281,41 RON

din 2.281,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.