Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMPRESE NESTERILE DIN MATERIAL NETESUT

Număr anunț
DA22021298
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
33141119-7 · Comprese (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
778 RON
Valoare atribuită
778 RON
Data publicării
11.12.2018 11:38
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

778 RON

din 778 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.