Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrari reparatii pontoane / debarcadere

Număr anunț
DA21967997
Autoritate contractantă
Comuna Snagov (Primaria comunei Snagov) (CUI 5643775)
Furnizor / câștigător
MODUL APEX CONSTRUCT SRL (CUI 33673534)
Cod CPV
45241500-3 · Lucrari de constructii de pontoane (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.454,67 RON
Valoare finală
27.500 RON
Data publicării
06.12.2018 10:35
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.