Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TUB LED SI ADAPTARE CORP ILUMINAT TUB FLUORESCENT
- Număr anunț
- DA22012711
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 1 RASNOV (CUI 29413234)
- Furnizor / câștigător
- Otelea Dumitru Cristinel Inteprindere Individuala (CUI 19608719)
- Cod CPV
- 31521000-4 · Lampi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.522 RON
- Valoare atribuită
- 6.522 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 16:06
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 08:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.522 RON
din 6.522 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro