Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CASETA LUMINOASA 3.8X1.5 m
- Număr anunț
- DA21990570
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "IOAN PETRUS" OTOPENI (CUI 14136755)
- Furnizor / câștigător
- AGRESIV MEDIA SRL (CUI RO15963009)
- Cod CPV
- 31523300-1 · Placute luminoase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.286 RON
- Valoare atribuită
- 6.286 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 13:09
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 13:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.286 RON
din 6.286 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro