Ofertă acceptată
Cumpărare directă
STAMPILA AUTOMATA CFP 3.5 X5 CM,MODEL 1
- Număr anunț
- DA22018002
- Autoritate contractantă
- unitatea militara 01516 (CUI 26162561)
- Furnizor / câștigător
- TOP ACTIV OFFICE IMPEX S.R.L. (CUI RO24332317)
- Cod CPV
- 30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134,45 RON
- Valoare atribuită
- 134,45 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 10:17
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 11:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
134,45 RON
din 134,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro