Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachete Craciun - pachete sociale

Număr anunț
DA22004895
Autoritate contractantă
Oras Teius (CUI 4561960)
Furnizor / câștigător
DULCERIA SRL (CUI 37450730)
Cod CPV
15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.160 RON
Valoare atribuită
13.160 RON
Data publicării
10.12.2018 12:24
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.160 RON

din 13.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.