Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de instalare senzor T/H si configurare in sistemul de monitorizare continua SCADA

Număr anunț
DA22005996
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
Furnizor / câștigător
CONECT INSTAL SERVICE S.R.L. (CUI RO27512916)
Cod CPV
51612000-5 · Servicii de instalare de echipament de procesare a informatiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.338 RON
Valoare atribuită
6.338 RON
Data publicării
10.12.2018 12:52
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.338 RON

din 6.338 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.