Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scoala Joita nr 1 Stabilizator

Număr anunț
DA21995353
Autoritate contractantă
ŞCOALA GIMNAZIALA NR.1 COMUNA JOIŢA (CUI 19094120)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
227,42 RON
Valoare atribuită
227,42 RON
Data publicării
07.12.2018 18:08
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 18:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

227,42 RON

din 227,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.