Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipament protecţia muncii conform ofertă depusă aferentă anunţului publicitar nr. ADV1053152

Număr anunț
DA22018682
Autoritate contractantă
Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI RO18264854)
Furnizor / câștigător
CONT PROTECT ECHIPAMENT SRL (CUI 33214981)
Cod CPV
18220000-7 · Imbracaminte de protectie impotriva intemperiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.998,32 RON
Valoare atribuită
22.998,32 RON
Data publicării
11.12.2018 10:34
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.998,32 RON

din 22.998,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.