Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipament de lucru

Număr anunț
DA22005670
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "CAIUS IACOB (CUI 29032000)
Furnizor / câștigător
ALPIN-C SRL (CUI RO11155558)
Cod CPV
18300000-2 · Articole de imbracaminte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
539,43 RON
Valoare atribuită
539,43 RON
Data publicării
10.12.2018 12:43
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

539,43 RON

din 539,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.