Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE

Număr anunț
DA21999734
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 PASCANI (CUI 32215431)
Furnizor / câștigător
MYKELE COMP S.R.L. (CUI RO16385205)
Cod CPV
24311900-6 · Clor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
740,50 RON
Valoare atribuită
740,50 RON
Data publicării
10.12.2018 10:13
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

740,50 RON

din 740,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.