Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CERNELA EPSON 6644 YELLOW INKJET BOTTLE- CERNEALAEPSON 6641 BLACK INKJET BOTTLE- CERNEALA EPSON 6643
- Număr anunț
- DA22025101
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "DAN BARBILIAN (CUI 4793146)
- Furnizor / câștigător
- A & Z INFO SYSTEMS SRL (CUI RO10405931)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 731,09 RON
- Valoare atribuită
- 731,09 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 13:15
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 13:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
731,09 RON
din 731,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro