Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet produse papetarie

Număr anunț
DA22015950
Autoritate contractantă
ELTRANS S.A. BOTOSANI (CUI RO10863041)
Furnizor / câștigător
DIMI SRL (CUI RO14192011)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.125,60 RON
Valoare atribuită
1.125,60 RON
Data publicării
11.12.2018 09:19
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.125,60 RON

din 1.125,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.