Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achiziție consumabile conform anunț ADV1053101
- Număr anunț
- DA22013415
- Autoritate contractantă
- Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
- Furnizor / câștigător
- 2M DISTRIBUTION GRUP SRL (CUI RO15175531)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.888,88 RON
- Valoare atribuită
- 6.888,88 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 17:04
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 09:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.888,88 RON
din 6.888,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro