Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 13,8% sub estimat

HARTIE COPIATOR A4 80G 500 COLI BRILLIANT

Număr anunț
DA22016451
Autoritate contractantă
PIETE PREST TEC SRL (CUI 31434115)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180,40 RON
Valoare atribuită
155,50 RON 13,8% sub estimat
Data publicării
11.12.2018 09:34
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

155,50 RON

din 180,40 RON estimat 13,8%

Adjudecat la 86,2% din estimat · economie 24,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.