Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie rechizite

Număr anunț
DA22008186
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" BACAU (CUI 4278558)
Furnizor / câștigător
NOVITEC OFFICE SRL (CUI RO23793126)
Cod CPV
30197220-4 · Agrafe de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.126,48 RON
Valoare atribuită
5.126,48 RON
Data publicării
10.12.2018 13:48
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 08:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.126,48 RON

din 5.126,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.