Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole de papetarie si alte articole din hirtie

Număr anunț
DA22016343
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT STEFANIA (CUI 29032825)
Furnizor / câștigător
PAPER OFFICE POINT SRL (CUI RO25474433)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.600,45 RON
Valoare atribuită
2.600,45 RON
Data publicării
11.12.2018 09:32
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.600,45 RON

din 2.600,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.