Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Alte activitati profesionale, stiintifice si tehnice n.c.a.(Situatii de urgenta)
- Număr anunț
- DA22023045
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA (CUI 4348831)
- Furnizor / câștigător
- AVRAMUT EMIL IONEL (CUI 25524361)
- Cod CPV
- 75222000-8 · Servicii de aparare civila (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.500 RON
- Valoare atribuită
- 8.500 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 12:22
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 12:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.500 RON
din 8.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro