Ofertă acceptată Cumpărare directă

C COD SI DENUMIRE CPV: 39220000-0 Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si art

Număr anunț
DA22014063
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SUTESTI (CUI 29398711)
Furnizor / câștigător
METODIC S.R.L. (CUI 9936557)
Cod CPV
39220000-0 · Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
354,63 RON
Valoare atribuită
354,63 RON
Data publicării
11.12.2018 01:50
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

354,63 RON

din 354,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.