Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie rep.microbuz fiat ducatto
- Număr anunț
- DA22013091
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SCARISOARA (CUI 12848706)
- Furnizor / câștigător
- EPURE IOAN AUTO ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI RO26115110)
- Cod CPV
- 34322000-0 · Frane si piese pentru frane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 562,18 RON
- Valoare atribuită
- 562,18 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 16:29
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 16:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
562,18 RON
din 562,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro