Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REPARARE DACIA LOGAN

Număr anunț
DA22010443
Autoritate contractantă
UAT Comuna Stejaru (CUI 4508673)
Furnizor / câștigător
CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.932,45 RON
Valoare atribuită
1.932,45 RON
Data publicării
10.12.2018 14:47
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 08:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.932,45 RON

din 1.932,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.