Ofertă acceptată Cumpărare directă

22000000-0 Imprimate si produse conexe (Rev.2)

Număr anunț
DA21998557
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIRCEA CEL BATRAN (CUI 19039346)
Furnizor / câștigător
FOCUS PROD COM SRL (CUI RO15434598)
Cod CPV
22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.127,73 RON
Valoare atribuită
2.127,73 RON
Data publicării
10.12.2018 09:39
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 09:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.127,73 RON

din 2.127,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.